منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
upload

upload

test2

test2

test

test

test

test

test2

test2

upload

upload

گروه محصول -> دانشگاه آزاد اسلامی

test
قیمت: ۱۰۰۰ ریال     کد محصول :3108     
t3 t2 t1
 نمونه خارجی این محصول در بازار در دسترس است، خاطر نشان کرد: نمونه آلمانی این محصول هر نیم سی‌سی آن 500 هزار تومان است، ولی محصول ما با 90 هزار تومان به بازار عرضه شد که به دلیل قیمت و کیفیت آن مورد استقبال پزشکان قرار گرفته است.

مرادجو با تاکید بر این‌که این پودرها از دو منبع "اهدایی" از انسان و "سنتز" تولید می‌شود، یادآور شد: پودر استخوانی اهدایی از انسان در ایران نداریم؛ چون باید نمونه‌های استخوانی از سوی سازمان پزشکی قانونی در اختیار ما قرار داده شود تا با اضافه کردن یکسری مواد آن را تبدیل به پودر استخوانی کرد.

این محقق انتقال بیماری از فرد دهنده به فرد گیرنده را از دیگر چالش‌های استفاده از منبع اهدایی نام برد و افزود: یکی از دلایلی که موجب شد شیوه اهدایی در تولید پودرهای استخوانی کنار گذاشته شود، بیماری‌هایی است که توسط افراد دهنده به افراد گیرنده منتقل می‌شود.

وی با بیان اینکه این بیماری‌ها از طریق دستگاه‌های در دسترس قابل تشخیص نیست، اظهار کرد: بیماری سرطان مغز استخوان از جمله این بیماری‌ها است که احتمال بروز سرطان در فرد گیرنده وجود دارد؛ از این رو از سال‌های گذشته این روش در دنیا کنار گذاشته شده است.

مجری طرح با تاکید بر اینکه در محصول تولیدی ما از روش سنتزی استفاده شد، اظهار کرد: با استفاده از پودر کلسیم اکساید و کلسیم فسفات از طریق روش خاصی به پودر استخوانی تبدیل می‌شود.

به گفته این محقق، همه این مراحل در اتاق تمیز و بر اساس استانداردهای خاصی که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام می‌شود، انجام خواهد ‌شد.

وی به بیان روش تولید پودر سنتزی استخوان پرداخت و ادامه داد: روش مورد استفاده در این تحقیق روش سنتزی محلولی است، به این معنا که در فاز محلولی موادی طبق پروتکل خاصی به یکدیگر اضافه شدند. محلول بودن این ترکیب باعث می‌شود که مواد در ابعاد نانومتر شکسته شوند.

مجری طرح در این باره اضافه کرد: از آنجایی این محلول در هزار تا هزار و 500 دور RPM به هم زده می‌شود، شکسته شدن مولکول‌ها را در ابعاد نانومتر و تبدیل شدن آنها به نانو کریستال‌ها را به دنبال دارد. 

وی با بیان اینکه در این طرح به نانو هیدروکسید رسیدیم، گفت: پودر تولید شده در حوزه‌های دندانپزشکی و ارتوپدی قابل استفاده است.

حجم فایل

نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:


 

 

 

 

 

اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

محصولات مرتبط
upload

upload

قیمت: 20 ريال کد فایل:3150
...
test2

test2

قیمت: 1,000 ريال کد فایل:3115
...
test

test

قیمت: 1,000 ريال کد فایل:3112
 نمونه خارجی این محصول در بازار در دسترس است، خاطر نشان کرد: نمونه آلمانی این محصول هر نیم سی‌سی آن 500 هزار تومان است، ولی محصول ما با 90 هزار تومان به بازار عرضه شد که به دلیل قیمت و کیفیت آن مورد استقبال پزشکان قرار گرفته است. مرادجو با تاکید بر این‌که این پودرها از دو منبع "اهدایی" از انسان و "سنتز" تولید می‌شود، یادآور شد: پودر استخوانی اهدایی از انسان در ایران نداریم؛ چون باید نمونه‌های استخوانی از سوی سازمان پزشکی...
کلمات کلیدی:استخوانی , کلسیم ,